O mnie

Jestem pasjonatką matematyki i doświadczoną korepetytorką. Lekcji udzielam już ponad pięć lat.

Spotykam się z uczniami, którzy ze swoimi matematycznymi problemami wracają zawsze do mnie. To, że nie jestem w stanie pomóc takiej liczbie osób, które tego potrzebują, dało mi pomysł stworzenia platformy online. Filmy przygotowują do matury z matematyki. Dzięki nim w prosty sposób tłumaczę trudną teorię i pokazuję, jak wygląda ona w praktyce. Zawierają one przykładowe zadania maturalne, łącznie z drogą do ich rozwiązania.

Korepetycje z Martą online są lepsze od tradycyjnych korepetycji, ponieważ możesz się uczyć o każdej porze. Jeśli przypomnisz sobie o 3 w nocy, że jutro masz ważny sprawdzian z matematyki, wykonujesz kilka kliknięć i możesz rozpocząć naukę. Nawet nie musisz włączać komputera, bo moja strona świetnie działa na smartfonach i tabletach.

Ze mną możesz uczyć się wszędzie – w podróży, w tramwaju, jadąc do szkoły, czy nawet na przerwie.

Korzystając z korepetycji z Martą, oszczędzisz pieniądze. Kilkugodzinny zestaw filmów dotyczący jednego działu kosztuje znacznie mniej niż jedna godzina tradycyjnych korepetycji. Jeśli jednak masz problem tylko z jednym tematem, możesz kupić tylko jeden film, za dosłownie kilka złotych.

Dzięki korepetycjom z Martą zdasz maturę, przygotujesz się do każdej kartkówki i sprawdzianu. Skończą się Twoje problemy z matematyką ;-)

Do zobaczenia online, Marta Bilska